SaS a jej Pandorina skrinka

Autor: Filip Kuruc | 10.7.2018 o 19:01 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  47x

Keď som dnes v novinách čítal o homosexuáloch a HIV testoch na Dúhovom pochode. Pár dní dozadu sa Sulíkovci vyjadrili o registrovaných partnerstvách. V inom článku sa spomína naša nepripravenosť na registrované partnerstvá.

Zatiaľ čo Freud a skupinka psychológov podporujúcich jeho tézy (autor patrí k zástancom Freuda) sa prikláňajú k latentnej homosexualite v každom z nás a k aktívnej homosexualite dôsledkom zlej výchovy, absencie otcovského vzoru a ďalších aspektov, iný sa zas odvolávajú na genetiku. Faktom i naďalej ostáva, že registrované partnerstvá momentálne predstavujú Pandorinu skrinku, ktorá, keď sa otvorí, vyletia z nej všetky hrôzy, aké si len vieme predstaviť. Na samom dne však ostáva nádej. Nádej pre ďalších ľudí, ktorí môžu i nemusia žiadať o legalizáciu ich zvrátených predstáv. Nakoniec, aj v starovekých Aténach dopriali starší zámožnejší ľudia deťom vzdelanie za sexuálne služby.

Zatiaľ čo liberáli chystajú zákon podporujúci zákon o registrovaných partnerstvách, objavujú sa ďalšie problémy, ktoré ostávajú neriešené. Pre ľudí ako ja predstavuje liberálna strana jediné riešenie. Povzbudenie ekonomiky prostredníctvom kvalitných liberálnych programov. Tomu sa však nevenuje a hľadá riešenie tam, kde nie je.

My sme liberáli, preto presadzujeme liberálne hodnoty, presadzujeme liberálnu legislatívu a vychádzame z liberálnych východísk. 

Odpoveď na reakciu na fanstránke

Odôvodnenie k zákonu, ktoré uviedli na svojej stránke, je alibistické a urážkou ich zamestnávateľov, nás, obyčajných ľudí. Predsa len sú platení z našich daní. Neuvedomujú si, že ak otvoria Pandorinu skrinku, aj ďalšie hrôzy môžu vypustiť a homosexuáli sa môžu hlásiť o ďalšie a ďalšie práva. Následne im môže ešte liberálnejšia strana ako SaS dovoliť adopcie detí a ešte liberálnejšia dovolí pohlavný styk s maloletých. To, či SaS skutočne spustí lavínu, je však otázkou do budúcnosti, ktorá pre nás momentálne nemá odpoveď. Treba ich usmerniť, naviesť na správnu cestu a pritom myslieť na fakt, že Vatikán, Malta a Španielsko majú povolenú hranicu pre styk s maloletým na minimálne 12 rokov života.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Siekelovci sa stiahli. La Casa de Slota prešla k právnikovi z kauzy emisie

Firma, ktorá vilu vlastní, dlhuje Trabelssiemu.

Stĺpček šéfredaktorky

Nech hanba po hlasovaní o kandidatúre Fica nie je kolektívna

Fico nie je jediným problémom voľby.

DOMOV

Voľba ústavných sudcov: Pozrite si možné scenáre vývoja (video)

Čo všetko sa môže v parlamente odohrať v utorok?


Už ste čítali?